حریم خصوصی مشتری

این شرایط و ضوابط مخصوص مشتریانی است که از سایت خرید می نمایند و به نوعی مصرف کننده محسوب می شوند ، هر یک از محصولات ارائه شده در این فروشگاه از بهترین برند ها و بالاترین کیفیت انتخاب شده و در اختیار مصرف کنندگان و شرکت ها قرار میگرید . 

1- درباره ما 

شرکت آینده سازان تحریر فروش با شماره ثبت 459509  دارای کد اقتصادی و شناسه ملی در اداره ثبت شرکت ها در سال 1393 به ثبت رسیده است .

2- گستره خدمات 

خدمات این شرکت در تمام نقاط ایران در زمینه ارائه محصولات اداری و لوازم تحریر می باشد .

3- وضعیت شما 

با ثبت سفارش از طریق سایت  ، ما به شما این ضمانت را می دهیم که محصولات خریداری شده در اسرع وقت در هر جای ایران که باشید به دست شما برسد .

4 - نحوه تحویل و پرداخت تهران 

ارسال محصولات برای شهر تهران بجز کالاهای سنگین مانند کاغذ بصورت پیک موتوری و با هماهنگی قبلی با خریدار صورت میگیرد ، برای سفارشات سنگین و با حجم بالا ارسال توسط تاکسی و وانت انجام می شود و قبل از ارسال نیز هماهنگی لازم با خریدار از طریق واحد فروش صورت میگیرد.

5 - نحوه تحویل و پرداخت شهرستان 

ارسال محصولات برای شهرستان به دو صورت می باشد ، ابتدا شهر هایی که شرکتهای حمل بار مانند ندکس و یا تیپاکس دارای نمایندگی در آنها می باشند، سفارشات از طریق این باربری ها انجام میشود .

شهرهای بدون نمایندگی تیپاکس و ندکس ارسال محصولات با باربری انجام می شود که قبل از ارسال نیز با خریدار جهت ارسال هماهنگی لازم انجام میشود و هزینه باربری به عهده مشتری میباشد . 

دوم شهر های دور دست که امکان ارسال بار از طریق باربری و تیپاکس در آنها نمی باشد سفارشات از طریق اداره پست برای مشتریان ارسال می شود و قبل از ارسال با خریدار جهت واریز مبلغ کرایه پست هماهنگی لازم بعمل می آید.

6- نحوه محاسبه هزینه حمل

شرکت تحریر فروش اقدام به ارسال محصولات خود به چندین روش می نماید که به شرح ذیل می باشد .

1-برای رفاه حال مشتریان و حداقل رساندن هزینه کرایه پیک کیله سفارشات با وزن 5 کیلو گرم  از طریق پیک (درون شهری اسنپ یا الوپیک ) با تعرفه این دو مجموعه محاسبه و برای خریداران تهران ارسال میشود و هزینه ارسال محصولات با وزن سنگین بالای 10 کیلو گرم که احتیاج به پیک تک بار یا وانت بار  داشته باشد  همانند اصناف دیگر مانند مبل و لوازم خانگی بصورت پسکرایه و به عهده مشتری میباشد  و زمان ارسال بین 3 تا 6 ساعت بطور معمول برای شهر تهران و برای شهرستان بین 3 تا 5 روز کاری خواهد بود .

2-  مشتریانی که از شهرستان به غیر از تهران اقدام به خرید می نمایند میتوانند با انتخاب یکی از گزینه های ارسال از طریق تیپاکس و چاپار درج شده در سایت سفارشات خود را از طریق این دو مجموعه دریافت نمایید و توجه داشته باشند که هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد و مبلغ کرایه در فاکتور درج نمی شود .

3- ارسال به شهرستان دارای نمایندگی تحویل و پرداخت شرکت پست که تقریبا تمام شهرها و روستاهای ایران که شرکت پست امکان ارسال به این مناطق را دارد قابل ارسال می باشد .

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.
تلفن تماس
021-55699468 (پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 الی18)
آدرس دفتر:تهران خیابان 15 خرداد بازار آهنگران کوچه مسجد جامع پاساژ مشترک طبقه دوم پلاک 37  | 02155699468 

بازخوردها